Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Класному керівнику » Бесіди з безпеки життєдіяльності дітей


Пам’ятка «Якщо в школі сталася пожежа»

Пам’ятка
«Якщо в школі сталася пожежа»

·         Тривога: якщо в школі сталася пожежа, кожен учень, який помітив її, повинен негайно повідомити про це вчителюВиклик пожежної охорони: про будь-яке виникнення пожежі, навіть найменшої, або ж про підозру щодо пожежі потрібно негайно повідомити в пожежну охорону за номером «101».

·         Евакуація: почувши тривогу, учні повинні стати біля своїх парт і за вказівкою вчителя, відповідального за клас, залишити класну кімнату, причинивши за собою двері класу й по одному без паніки вийти до збірного пункту. Класи повинні йти рівним розміряним кроком, учитель іде позаду зі шкільним журналом. Вийшовши до сходів, діти з одного класу повинні триматися разом і не бігти юрбою. Не допускається, щоб окремі люди або цілі класи обганяли одне одного. Усі, хто не був присутній у класі під час сигналу тривоги (наприклад, перебували в туалеті, учительській, їдальні), повинні негайно йти до місця збору та приєднуватися до свого класу. За винятком тих випадків, коли необхідно почати пошуки людей, яких немає на місці збору, нікому не дозволяється вертатися в будинок, наприклад, за одягом, книгами тощо.

·         Збір: місце збору має бути заздалегідь узгоджене й зазначене на плані евакуації. Вийшовши на місце збору, кожен окремий клас повинен зайняти заздалегідь визначене місце й не розходитися.

Переклик: негайно після прибуття класів на місце збору вчитель проводить переклик за журналом і повідомляє директору школи про підсумки переклику

Можливо Вам це буде цікаво 


Категорія: Бесіди з безпеки життєдіяльності дітей | Додав: uthitel (01.12.2012)
Переглядів: 3461 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]